אודות נץ

ניהול ובקרה של תביעות ביטוח נזקי מים בטכנולוגיה מתקדמת

מחוייבים למבוטח

נץ ניהול תביעות מתוגמלת עפ"י מידת שביעות הרצון של המבוטחים. המחוייבות לשירות מקצועי ואיכות ביצוע מובנית במודל העסקי שלנו.

מחוייבים למבטח

הפתרון הייחודי של נץ ניהול תביעות מאפשר לחברות הביטוח ליישם באופן מיטבי את דרישות הרגולציה המחמירות לאחריות בתחום ביטוח נזקי צנרת.

מחוייבים לחדשנות

המתודולוגיה המקצועית של נץ ניהול תביעות מבוססת על תשתית טכנולוגית פורצת דרך, המאפשרת תהליך תביעה מהיר, יסודי ומבוקר מקצה לקצה.

"היזם שלנו, נהוראי נתיב, אוהב לומר כי נץ היא חברת טכנולוגית. זה נכון בהרבה מובנים, אך בפועל אנחנו חברה לניהול. בעזרת הטכנולוגיה אנחנו מנהלים קריאות, בעלי מקצוע, טיפולים, ידע, תמיכה למקצוענים בשטח - את כל התהליך, כולל התיעוד לצרכי בקרה מקצועית ולצרכי התחשבנות כספית."
עדו גנות, מנכ"ל נץ
עדו גנות
מנכ"ל נץ

נץ מביאה עידן חדש בטיפול בתביעות נזקי מים: כולם מרוצים וכולם מרוויחים – המבוטח שמקבל שירות איכותי בזמן, חברת הביטוח שעומדת באחריותה, בעל המקצוע שעובד בתנאים הוגנים והסוכן שנהנה מראש שקט.

מייד ברגע הקריאה נפתח ערוץ תקשורת אונליין, כולל אפשרות לווידאו, בין המוקד המקצועי למבוטח ולמקצוען בשטח. המוקד רואה את הבעיה ויכול לסייע באבחנה וביישום בזמן אמת. בעת הצורך נשלחת ניידת מצויידת עם מכשור מתקדם.

התשתית הטכנולוגית של נץ מספקת לבעל המקצוע שנשלח למשימה סביבת עבודה ותנאים להצלחה. יכול להתמקד בעבודה ולהפגין מומחיות כי הוא יודע שהכל יתקתק, בלי דאגות תפעוליות ועסקיות. כך גם יש לו יותר זמן ליותר לקוחות.

סוכני הביטוח הם קהל יעד מרכזי ואנחנו משקיעים מאמץ לספק לכל סוכן את המידע והשירות, כדי שיוכל להמליץ על פוליסת דירה עם הפתרון של נץ בראש שקט. אחרי שנים בהן נזקי מים היו מקור לצרות, אנחנו באים עם הבטחה לשקט נפשי.

חברות הביטוח שלקוחותיהן כבר נהנים מהפתרון של נץ